Наші якісні (кваліфіковані)

Послуги індивідуальних недоліків у розвитку дитини

Логопед

Корекція порушень мови різного ступеня.

Робота з важкими розладами мови – дизартрія, логоневроз. Виправлення порушень звуковимови у дітей віком 3-5 років та дорослих. Виправлення порушень усного та письмового мовлення, фонетико-фонематичних порушень мовлення.

Корекційний педагог

 

Виявлення відхилень розвитку дитини у ранньому віці. Надання відповідної психолого-педагогічної допомоги. Виявлення недоліків психічного та фізичного розвитку дитини (інтелектуального, емоційного, психічного, рольового, поведінкового, рухового) за допомогою створення спеціальної системи психолого-педагогічни заходів. Формування адекватної позиції батьків стосовно своїх дітей та їхніх недоліків. Пропедевтика Надання   корисної фахової допомоги при певних ситуаціях, коли психічне здоров`я дає збій

Методист

Удосконалення професійних навичок для вчителів, вихователів, батьків та керівників освітніх закладів у побудові навчально-виховного процесу на основі гуманістичних орієнтирів.

Поглиблення знань про філософію освіти орієнтованої на гармонійний розвиток кожної дитини. Утвердити необхідність змін як показник соціальних перетворень.

Розвинути уміння:

- моделювати способи індивідуального навчання,

- створювати розвиваюче навчальне середовище,

- організовувати діалогічну взаємодію вчителя з учнями,

- моделювати проектно-тематичну діяльність усіх учасників навчально-виховного процесу,

- оцінювання досягнень учнів без оцінок на основі спостережень та створення портфоліо,

- як залучити батьків та членів родини до співпраці

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Нету имени
Введите ваш телефон
Неверный Ввод

Copyright 2024. Хостинг сайтов